ZARZĄDY REJONOWE PCK I INNE WCHODZĄCE W STRUKTURY ŚĄSKIEGO ODDZIAŁU OKRĘGOWEGO PCK W KATOWICACH

Lp.

PCK

Adres

Telefon

Mail

1

ZR PCK Bielsko-Biała

 Sobieskiego 6, 43-300

33 822-82-11 do 12; fax. 33 815-07-77

bielsko-biala@pck.org.pl

2

ZR PCK Bytom

Moniuszki 13, 41-902

32 281-36-81 + fax; 601 085 836

bytom@pck.org.pl

3

ZR DOM PCK Chorzów

Plac Piastowski 19, 41-503

32 241-17-78; 32 241-08-86 + fax

dompckchorzow@pck.org.pl

dompckchorzow.kierownik@pck.org.pl

4

ZR PCK Chorzów - Ruda Śląska - Świętochłowice

H. Sienkiewicza 3, 41-600

511 844 418

swietochlowice@pck.org.pl

5

ZR PCK Cieszyn

Rynek 6, 43-400

33  852 - 01-74

cieszyn@pck.org.pl

6

ZR PCK Częstochowa

Waszyngtona 47 a, 42 - 217

34 324-77-58 + fax; 502 741 525

czestochowa@pck.org.pl

7

ZR PCK Gliwice

Wrocławska 16, 44-100

32 231-70-68 + fax

gliwice@pck.org.pl

8

ZR PCK Jastrzębie Zdrój

1 Maja 15, 44-335

32 476-35-66; 512 242 627

jastrzebie-zdroj@pck.org.pl

9

ZR PCK Jaworzno

1000-lecia 12/1, 43-603

32 752-55-34

jaworzno@pck.org.pl

10

ZR PCK Knurów

Wilsona 10, 44-190

32 235-22-11

knurow@pck.org.pl

11

ZR PCK Lubliniec

Sobieskiego 9, 42-700 skr. pocz. nr 15

34 344-87-25; 517 980 710

lubliniec@pck.org.pl

12

ZR PCK Piekary Śląskie

Jerzego Popiełuszki 14, 41-940

507 668 988

piekaryslaskie@pck.org.pl

13

ZR PCK Racibórz

Mickiewicza 13/1, 47-400

32 415-26-53 + fax

raciborz@pck.org.pl

14

ZR PCK Rybnik

Chrobrego 16, 44-200

32 422-25-63 + fax

rybnik@pck.org.pl

15

ZR PCK Sosnowiec

1 Maja 21, 41-200

32 266-23-11; 784 960 843 Józef Lupa

sosnowiec@pck.org.pl

16

ZR PCK Wodzisław Śląski

Kubsza 28/5, 44-300

32 455-18-72 + fax

wodzislawslaski@pck.org.pl

17

ZR PCK Zabrze

Wyzwolenia 7, 41-800

32 271-36-34; 513 032 183

zabrze@pck.org.pl

18

ZR PCK Zawiercie

Marszałkowska 2, 42-440

693 022 535 Nowacki

zawiercie@pck.org.pl

19

ZR DOM PCK CIK Centrum Interwencji Kryzysowej

Ruda Śląska

Przy Kolei 7, 41-700

32 248-39-10

dompckrudaslaska@pck.org.pl

20

KLUB PCK Tychy

Barona 30, 43-100

32 227-24-10

tychy@pck.org.pl

21

KLUB PCK Mysłowice

 

 

myslowice@pck.org.pl