Z okazji Świąt Wielkanocnych zorganizowano zbiórkę żywności

w KAUFLAND w Jastrzębiu-Zdroju od 1 do 6 kwietnia 2019 r. od godz. 8.00 do 20.00

„Nie okażesz twardego serca ani nie zamkniesz swej ręki przed ubogim swym bratem”. (…) Ubogiego bowiem nie zabraknie w tym kraju, dlatego ja nakazuję: Otwórz szczodrze rękę swemu bratu uciśnionemu lub ubogiemu w twej ziemi”. (Pwt 15, 7.11)    

 

Oddział Rejonowy PCK w Jastrzębiu-Zdroju zorganizował zbiórkę żywności w DH KAUFLAND od 1 do 6 kwietnia 2019 r. w godz. 8.00 - 20.00. Każdy klient mógł wspomóc ubogich i podzielić się swoimi zakupami. Dyżur przy koszach z darowaną żywnością pełnili członkowie ZR PCK, MK HDK PCK, wolontariusze, harcerze oraz uczniowie jastrzębskich szkół ZS 1, ZS 2, ZS 3. Dzięki Państwa hojności oraz dzięki darom zebranym przez niektóre szkoły Zarząd Rejonowy PCK w Jastrzębiu-Zdroju przygotował 65 paczek świątecznych dla rodzin, osób samotnych i bezdomnych objętych pomocą Oddziału Rejonowego PCK. Koordynatorem tej akcji charytatywnej był pan Piotr Kula, p.o. prezes OR PCK w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Zgłoszenia na dyżur przyjmuje Ryszard Górski SMS 508 48 22 70 lub mail: montini@interia.pl >> 

 

 

Dyżury PCK w DH KAUFLAND 1-6.04.2019
 
PONIEDZIAŁEK, 1.04.2019
08.00 - 09.00 Weronika Sosna, Ewa Bryja, Kacper Śnieżek, ZS3 lic., gim
09.00 - 10.00 -----------  
10.00 - 11.00 Ryszard Piotrowicz, Dariusz Piotrowicz MK
11.00 - 12.00 Ryszard Piotrowicz, Dariusz Piotrowicz, Wiktoria Sinacka, Natalia Adamczyk MK, ZS3 lic.
12.00 - 13.00 Wiktoria Sinacka, Natalia Adamczyk ZS2 lic
13.00 - 14.00 Ryszard Górski MK
14.00 - 15.00 Ryszard Górski MK
15.00 - 16.00 Marian Staroń MK
16.00 - 17.00 Marian Staroń, Piotr Kula, Estera Nowak MK, ZR PCK, ZS3 pol.
17.00 - 18.00 Aleksandra Goły, Nikola Berezińska, Łukasz Kolanowski ZS3 pol.
18.00 - 19.00 ZHP PDSH KNIEJA ZHP
19.00 - 20.00 ZHP PDSH KNIEJA, Weronika Sosna, Kacper Śnieżek ZHP, ZS3 gim
WTOREK, 2.04.2019
08.00 - 09.00    
09.00 - 10.00 Andrzej Kinasiewicz, ucz., ucz. MK
10.00 - 11.00 Ryszard Piotrowicz, Dariusz Piotrowicz MK
11.00 - 12.00 Dariusz Piotrowicz MK
12.00 - 13.00 ----------------------- MK
13.00 - 14.00 Andrzej Kinasiewicz MK
14.00 - 15.00 Zbigniew Podkomórka MK
15.00 - 16.00 Zbigniew Podkomórka MK
16.00 - 17.00 Marta Konieczny, Ewa Matuszka, Zuzanna Grzegoszczyk, Piotr Kula ZS3 pol., ZR PCK,
17.00 - 18.00 Marta Konieczny, Ewa Matuszka, Zuzanna Grzegoszczyk ZS3 pol.
18.00 - 19.00 Bronisław Mirecki MK
19.00 - 20.00 Bronisław Mirecki, MK,
ŚRODA, 3.04.2019
08.00 - 09.00 Krzysztof Kordela MK
09.00 - 10.00 Krzysztof Kordela MK
10.00 - 11.00 Ryszard Piotrowicz, Dariusz Piotrowicz MK
11.00 - 12.00 Ryszard Piotrowicz, Patrycja Bayer ZHP Próbna Drużyna Starszoharcerska PDSH KNIEJA przy SP9 MK, ZHP
12.00 - 13.00 Patrycja Bayer PDSH KNIEJA przy SP ZHP
13.00 - 14.00 --------------------------  
14.00 - 15.00 -------------------------  
15.00 - 16.00 Czesława Dziergas MK
16.00 - 17.00 Joanna Matuszak, Czesława Dziergas, Paulina Michalczyk, Jakub Szymaniec, Łukasz Szulik, Piotr Kula MK, ZS3 woj., ZR PCK,
17.00 - 18.00 Bronisław Mirecki, Mateusz Nidecki, ZHP Drużyna Nieprzetartego Szlaku (DNS) "NA PRZEŁAJ" 24 harcerzy przy SPspec.23 MK, ZS3 woj., ZHP
18.00 - 19.00 Bronisław Mirecki, Nikola Berezińska, Łukasz Kolanowski MK, ZS3 pol.
19.00 - 20.00 Bronisław Mirecki MK
CZWARTEK, 4.04.2019
08.00 - 09.00 Daria Smyczek, Marta Pielesz, Weronika Liśnikowska, Kinga Kohut, ZS2 lic.
09.00 - 10.00 --------------------------  
10.00 - 11.00 -------------------------  
11.00 - 12.00 Julia Henicz, Paulina Granica ZS1 lic.
12.00 - 13.00 Julia Henicz, Paulina Granica, Krzysztof Kordela ZS1 lic., MK
13.00 - 14.00 Krzysztof Kordela MK
14.00 - 15.00 Joanna Matuszak MK
15.00 - 16.00 Joanna Matuszak MK
16.00 - 17.00 Sylwia Makuch, Sebastian Nowak ZHP PDSH KNIEJA, Kacper Śnieżek, Piotr Kula ZHP, MK, ZS3 gim, ZR PCK,
17.00 - 18.00 Sylwia Makuch, Sebastian Nowak, Oliwia Walęcka ZHP PDSH KNIEJA, Kamil Sandomierski, Kamil Charęża, Korneliusz Morawiec, Piotr Ptak, ZHP, ZS3 pol.
18.00 - 19.00 --------------------------  
19.00 - 20.00 ------------------------- ZHP,
PIĄTEK, 5.04.2019
08.00 - 09.00 Czesława Dziergas, Julia Henicz, Paulina Granica MK, ZS 1 lic.
09.00 - 10.00 Czesława Dziergas, Julia Henicz, Paulina Granica MK, ZS 1 lic.
10.00 - 11.00 Czesława Dziergas, ZHP Patrycja Bayer MK, ZHP
11.00 - 12.00 Patrycja Bayer ZHP PDSH KNIEJA, Marian Staroń ZHP, MK
12.00 - 13.00 Marian Staroń, Patrycja Bayer ZHP PDSH KNIEJA MK, ZHP
13.00 - 14.00 Marian Staroń MK
14.00 - 15.00 Weronika Sosna, Kacper Śnieżek ZS3 gim
15.00 - 16.00 Weronika Sosna, Kacper Śnieżek ZS3 gim
16.00 - 17.00 Dominika Serwotka, Natalia Matysiak, Krzysztof Jankowski ZS3 pol.
17.00 - 18.00 Piotr Kula ZR PCK,
18.00 - 19.00 --------------------------  
19.00 - 20.00 -------------------------  
SOBOTA, 6.04.2019
08.00 - 09.00    
09.00 - 10.00 Kamil Sandomierski ZS3 pol.
10.00 - 11.00 Łukasz Kolanowski, Nikola Berezińska ZS3 pol.
11.00 - 12.00 -------------------------  
12.00 - 13.00 Dominika Serwotka, Natalia Matysiak, Krzysztof Jankowski ZS3 pol.
13.00 - 14.00 Julia Boruszka, Wiktoria Gardocka, Szymon Wyroślak ZS3 gim
14.00 - 15.00 Julia Boruszka, Wiktoria Nartowicz, Szymon Wyroślak ZS3 gim
15.00 - 16.00 Ryszard Górski MK
16.00 - 17.00 Ryszard Górski MK
17.00 - 18.00 Sandra Kruk, Klaudiusz Kot ZS3 pol.
18.00 - 19.00 Piotr Kula ZR PCK
19.00 - 20.00 -------------------------  

 

 

 

 

   

 

 

 

ZHP 1 Drużyna Nieprzetartego Szlaku NA PRZEŁAJ im. Bohaterów Wieży Spadochronowej   w Kauflandzie (Galeria)