Z okazji Świąt Wielkanocnych członkowie i wolontariusze PCK organizują zbiórkę żywności

w KAUFLAND w Jastrzębiu-Zdroju od 1 do 6 kwietnia 2019 r. od godz. 8.00 do 20.00

 

Oddział Rejonowy PCK w Jastrzębiu-Zdroju organizuje zbiórkę żywności w DH KAUFLAND od 1 do 6 kwietnia 2019 r. w godz. 8.00 - 20.00. Każdy klient będzie mógł wspomóc ubogich i podzielić się swoimi zakupami. Dyżur przy koszach z darowaną żywnością będą pełnili członkowie ZR PCK, wolontariusze, harcerze oraz uczniowie jastrzębskich szkół. Dzięki Państwa hojności oraz dzięki darom zebranym przez niektóre szkoły Zarząd Rejonowy PCK w Jastrzębiu-Zdroju przygotuje paczki świąteczne dla rodzin, osób samotnych i bezdomnych objętych pomocą Oddziału Rejonowego PCK. Koordynatorem tej akcji charytatywnej jest pan Piotr Kula, p.o. prezes OR PCK w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Zgłoszenia na dyżur przyjmuje Ryszard Górski SMS 508 48 22 70 lub mail: montini@interia.pl >> 

 

 

Dyżury PCK w DH KAUFLAND 1-6.04.2019
 
PONIEDZIAŁEK, 1.04.2019
08.00 - 09.00 Kacper Śnieżek ZS3 gim
09.00 - 10.00    
10.00 - 11.00 Ryszard Piotrowicz, Dariusz Piotrowicz MK
11.00 - 12.00    
12.00 - 13.00    
13.00 - 14.00    
14.00 - 15.00    
15.00 - 16.00    
16.00 - 17.00    
17.00 - 18.00 Aleksandra Goły, Nikola Berezińska ZS3 pol.
18.00 - 19.00 ZHP PDSH Knieja ZHP
19.00 - 20.00 Weronika Sosna, Kacper Śnieżek, ZHP PDSH Knieja ZS3 gim, ZHP
WTOREK, 2.04.2019
08.00 - 09.00    
09.00 - 10.00    
10.00 - 11.00 Ryszard Piotrowicz, Dariusz Piotrowicz MK
11.00 - 12.00    
12.00 - 13.00    
13.00 - 14.00    
14.00 - 15.00    
15.00 - 16.00    
16.00 - 17.00 Marta Konieczny, Ewa Matuszka, Zuzanna Grzegoszczyk ZS3 pol.
17.00 - 18.00 Marta Konieczny, Ewa Matuszka, Zuzanna Grzegoszczyk ZS3 pol.
18.00 - 19.00    
19.00 - 20.00    
ŚRODA, 3.04.2019
08.00 - 09.00    
09.00 - 10.00    
10.00 - 11.00 Ryszard Piotrowicz, Dariusz Piotrowicz MK
11.00 - 12.00    
12.00 - 13.00    
13.00 - 14.00    
14.00 - 15.00    
15.00 - 16.00    
16.00 - 17.00 Joanna Matuszak, Czesława Dziergas, Paulina Michalczyk, Jakub Szymaniec, Łukasz Szulik MK ZS3 woj.
17.00 - 18.00 Mateusz Nidecki, ZHP 1 Dryżyna Nieprzetartego szlaku Na przełaj ZS3 woj., ZHP
18.00 - 19.00    
19.00 - 20.00    
CZWARTEK, 4.04.2019
08.00 - 09.00    
09.00 - 10.00    
10.00 - 11.00    
11.00 - 12.00    
12.00 - 13.00    
13.00 - 14.00    
14.00 - 15.00    
15.00 - 16.00    
16.00 - 17.00 Joanna Matuszak, Czesława Dziergas, Weronika Sosna, Kacper Śnieżek, ZHP PDSH Knieja MK, ZS3 gim, ZHP
17.00 - 18.00 Kamil Sandomierski, Kamil Chareza, Korneliusz Morawiec, ZHP PDSH Knieja ZS3 pol., ZHP
18.00 - 19.00 Izabela Dopierała, Weronika Fyda ZS3 woj.
19.00 - 20.00    
PIĄTEK, 5.04.2019
08.00 - 09.00    
09.00 - 10.00    
10.00 - 11.00    
11.00 - 12.00    
12.00 - 13.00    
13.00 - 14.00    
14.00 - 15.00 Weronika Sosna, Kacper Śnieżek ZS3 gim
15.00 - 16.00 Weronika Sosna, Kacper Śnieżek ZS3 gim
16.00 - 17.00 Dominika Serwotka, Natalia Matysiak, Krzysztof Jankowski ZS3 pol.
17.00 - 18.00    
18.00 - 19.00    
19.00 - 20.00    
SOBOTA, 6.04.2019
08.00 - 09.00    
09.00 - 10.00 Kamil Sandomierski, Kamil Chareza ZS3 pol.
10.00 - 11.00    
11.00 - 12.00    
12.00 - 13.00 Dominika Serwotka, Natalia Matysiak, Krzysztof Jankowski ZS3 pol.
13.00 - 14.00 Julia Boruszka, Wiktoria Gardocka ZS3 gim
14.00 - 15.00 Wiktoria Nartowicz i Szymon Wyroślak ZS3 gim
15.00 - 16.00    
16.00 - 17.00    
17.00 - 18.00    
18.00 - 19.00    
19.00 - 20.00