22.12.2015 w ZS 9 im. dr. Mikołaja Witczaka w Jastrzębiu-Zdroju, ul. 11 Listopada 4  zorganizowano Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze i opłatek Miejskiego Klubu HDK PCK


Tradycją jastrzębskich krwiodawców jest coroczne spotkanie opłatkowe. Nie inaczej było w tym roku. We wtorek, 22 grudnia członkowie Miejskiego Klubu Honorowych Dawców Krwi spotkali się w
ZS 9 im. dr. Mikołaja Witczaka w Jastrzębiu-Zdroju, ul. 11 Listopada 4, aby wybrać nowe władze Klubu i wspólnie przełamać się opłatkiem.

Na spotkaniu zjawili się członkowie MK HD PCK, Wiesław Lasyk pełnomocnik Śl. OO PCK w Katowicach ds. PCK w Jastrzębiu-Zdroju, który nadzorował prawidłowość przeprowadzenia wyborów nowych władz Klubu oraz Ks. Wojciech Grzesiak, kapelan HDK, który opowiadał o działalności medycznej misji z jastrzębia-Zdroju w Paragwaju. Nadszedł czas na wspólną modlitwę oraz błogosławieństwo opłatków. A potem już każdy osobno życzył wesołych świąt, szczęścia i spełnienia marzeń.

Spotkanie wigilijne nie mogłoby się obejść bez wspólnego kolędowania i skromnego poczęstunki. I tak, w miłej atmosferze upłynęło spotkanie opłatkowe tych, którzy ratują ludzkie życie, honorowo oddając swoją krew.

 

Nowy ZARZĄD MK HDK PCK przy Oddziale Rejonowym PCK w Jastrzębiu-Zdroju wybrany na lata 2016-2020:


PREZES Ryszard Górski

WICEPREZES Piotr Michalski

SEKRETARZ Andrzej Kinasiewicz   (ponieważ na IX Konferencji Sprawozdawczo-Wyborczej w dniu 9 lutego 2016 r. wybrano na wiceprezesa OR PCK Andrzeja Kinasiewicza, sekretarzem klubu ponownie została Aneta Drapińska)

SKARBNIK Krzysztof Ptak

 

KOMISJA REWIZYJNA

 

PRZEWODNICZĄCA KR Joanna Matuszak

CZŁONEK KR Sławomir Kozłowski

 

DELEGAT NA ZJAD REJONOWY ODDZIAŁU REJONOWEGO PCK

 

Piotr Michalski

z-ca delegata Mieczysław Chrapek

 

 

(Foto. Wiesław Lasyk)