A K T U A L N O Ś C I

 

 


Klub Sportowo-Turystyczny Niewidomych i Słabowidzących „CROSS Jastrzębie” organizuje Turnus Rehabilitacyjny w Chłopach w Ośrodku „LeDan” w dniach 12-26 września 2017 r. Kameralny kompleks położony nad samym morzem, z własnym wyjściem na plażę. Panuje tu doskonały klimat o właściwościach leczniczych. Nasz ośrodek jest w pełni przystosowany do przyjmowania gości niepełnosprawnych poruszających się na wózkach. Turnus skierowany jest do osób z różnymi schorzeniami. Opiekunom osób niepełnosprawnych przysługują zabiegi.

Na terenie ośrodka: Ośrodek składa się z trzech budynków dwukondygnacyjnych po całkowitej modernizacji. Budynki są połączone korytarzami, w budynku głównym znajduje się  winda. Pokoje typu standard, komfort oraz studio, od 2 do 4 osobowych oraz pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach. Dla gości, którzy podróżują samochodem zapewniamy bezpieczny, monitorowany oraz bezpłatny parking. Na terenie całego ośrodka działa bezprzewodowa sieć Wi-Fi. Na swoim obiekcie posiadamy plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki plażowej jak również miejsce do biesiadowania przy ognisku i grillu. 

Zgłoszenia  przyjmujemy do 20 sierpnia 2017 r. pod adresem: ul. Wrocławska 3/45, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, lub pod numerem telefonu:

668-181-922 Ilość miejsc ograniczona! Opłata za turnus łącznie z zabiegami: 1570 zł od osoby.